XI Halowy Turniej Piłki Nożnej Absolwentów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu

Dnia 9 kwietnia 2012r. (Poniedziałek Wielkanocny) w hali ZSO w Gostyniu odbył się kolejny turniej piłkarski absolwentów i przyjaciół gostyńskiego ogólniaka.

W turnieju brało udział siedem drużyn, które rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej i trzymającej w napięciu do ostatniej chwili sportowej rywalizacji najlepszą drużyną okazali się Absolwenci rocznika 2010 w składzie: Przemysław Baran, Szymon Kuźniak, Adrian Muszyński, Michał Talma, Mikołaj Gościański, Adam Bartkowiak, Robert Wechman i Mateusz Olejniczak. Kolejne miejsca zajęli: Absolwenci 2009, Absolwenci 2011, Absolwenci 2000/2001, Absolwenci 2008, Absolwenci 1998, Absolwenci 2002.

Królem strzelców został Robert Tarnowski, a najstarszym zawodnikiem turnieju był Krzysztof Weber. Dla nich Kredyt Bank przygotował upominki, zaś najlepsze trzy drużyny otrzymały puchary ufundowane przez absolwenta liceum Macieja Czajkę.

foto01.jpg

„Mimo zaciętej walki na boisku, atmosfera sprzyjała integracji środowiska absolwentów liceum. Cieszy mnie zainteresowanie turniejem, któremu towarzyszyła dobra zabawa. W wielu meczach o zwycięstwie decydowała jedna bramka, co świadczy o wyrównanym wysokim poziomie gry. Dziękuję wszystkim piłkarzom i zapraszam na turniej za rok.”

foto02.jpg

foto03.jpg

W maju 2012 Stowarzyszenie Absolwentów organizuje turniej piłki siatkowej zespołów trzy osobowych, na który już dziś serdecznie zapraszam - Mateusz Matysiak

Organizatorami turnieju byli:

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu; Stowarzyszenie Absolwentów, Wychowanków i Wychowawców Gimnazjum i Liceum w Gostyniu oraz Mateusz Matysiak Absolwent Liceum.